Sari la conținut

BannerFans.com
Bun venit pe ClubLancia! www.problemefiat.ro * Service Lancia/Fiat/Alfa Romeo Bucuresti- Florin 0765 085 933; 0723 889 623

Caseta auto mp3 cu SD

• Te rog autentifică-te pentru a răspunde
2 răspunsuri la acest topic

#1 Guest_GeheimAusBg_*

Guest_GeheimAusBg_*
  • Guests

Postat 24 May 2013 - 11:11 PM

Dragi coleguti care detineti "cazanele" care nu au auzit de mp3 ci doar de old school-ul casetofon, exista o sansa si pentru noi! Ceva mai calitativ decat modulatorul FM care nu functioneaza intotdeauna in parametrii optimi...sau de casetele cu fir adaptor jack care ofera o calitate audio de 2 lei...s-a inventat (probabil de ceva timp dar acum am descoperit eu) caseta auto mp3 cu SD si acumulator incorporat (plus posibilitate incarcare bricheta). Preturile pe net se invart undeva la 60-80 ron bucata - din pacate nu e chiar gratis, dar isi face treaba si se aude excelent!

Acumulatorul tine in medie 6 ore dar se poate incarca de la bricheta.

Fișiere atașate

• flăvică le place asta

#2 OFFLINE   mihaiu1189

mihaiu1189

Fan Lancia

• Membri
  • PunctPunct
  • 12 posturi
  • Marca: Lancia
  • Model: Y
  • Motorizare: 1.4 12v
  • An: 1996
  • LocationBucuresti

Postat 25 May 2013 - 08:35 AM

Salut,

Cred ca ceea ce ai gasit tu (cel putin asa reiese din poza) este pur si simplu un MP3 Player, gen iPod, care are doar forma unei casete, deci nu are treaba cu batranul casetofon. Poate ma insel eu, dar in poza clar scrie Cassette Shapped MP3 Player, si mai vine si cu casti :)

Toate cele bune,

Mihai

Ride or Die

#3 OFFLINE   danielomihai

danielomihai

Fondator Club Lancia Romania

• Administrators
  • 1928 posturi
  • Marca: Lancia / Fiat
  • Model: Lybra / Grande Punto
  • Motorizare: 1,8 16V GPL/1,4 8V 77
  • An: 2000 / 2009
  • LocationBucurești- Brâncoveanu

Postat 25 May 2013 - 04:33 PM

da are si doar functie de mp3 player dar poate fi conectat si la masina :) asta e si ideea, poate fi folosit ca mp3 player (portabil) cat si la casetofon.

Service Lancia/Alfa Romeo Bucuresti - Florin - 0765085933 / 0723889623

0 utilizatori citesc acest topic

0 membrii, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Salut! Bine ai venit pe comunitatea ClubLancia Romania! Te rugam frumos sa te inregistrezi sau sa autentifici ca membru pentru a benificia de toate functionalitatile forumului.