Sari la conținut

BannerFans.com
Bun venit pe ClubLancia! www.problemefiat.ro * Service Lancia/Fiat/Alfa Romeo Bucuresti- Florin 0765 085 933; 0723 889 623

Poză

Intalnire privata membrii 2017

• Te rog autentifică-te pentru a răspunde
47 răspunsuri la acest topic

#41 OFFLINE   Crisneg

Crisneg

Banned

• Banned
  • PunctPunct
  • 37 posturi
  • Marca: Lancia
  • Model: Thesis
  • Motorizare: 2.4 jtd
  • An: 2003
  • LocationSuceava

Postat 26 October 2017 - 09:33 AM

Eu tind sa cred ca nu ai vrut sa fii prezent decat ca ...nu ai putut.
Scuzele nu si au rostul !
Eu sunt fost posesor de Lancia, masina s a vandut cu o Luna in urma.
Puteam sa o dau nasol daca judecam ca tine...puteam sa nu mai vin pur si simplu, motive gaseam destule.
Nu am organizat pt clubul care nu exista, am fost prezent pt oamenii cu care am legat prietenii de a lungul timpului si cu care m as intalni oriunde indiferent de circumstante .
Repet...ne am simtit ft bine si nu a avut nimeni timp de fotografii atata timp cat cei prezenti am considerat ca importanta a fost intalnirea de acolo , nu dovada constand in fotografii pt cei din spatele tastaturii.
Iar voi cei care nu ati postat/facut fotografii ..." nu dati dovada de bun simt"

#42 ONLINE   danielomihai

danielomihai

Fondator Club Lancia Romania

• Administrators
  • 1837 posturi
  • Marca: Lancia / Fiat
  • Model: Lybra / Grande Punto
  • Motorizare: 1,8 16V GPL/1,4 8V 77
  • An: 2000 / 2009
  • LocationBucurești- Brâncoveanu

Postat 26 October 2017 - 01:18 PM

Stii destul de bine in ce consta o intalnire auto, nu judec pe nimeni ca isi vinde masina, ca nu mai detine Lancia etc. Eu nu stau acum sa explic nimanui de ce nu am reușit sa ajung sau alte idiotenii de genul, dar faptul ca va intalniti in cadrul unei comunitati auto, un club, denota faptul ca se denumeste intalnire Lancia, cu sau fara posesori Lancia, cum a fost si in anii precedenti... Ceea ce am cerut, au fost ceva poze nevinovate pentru forum, idei, pareri etc. Consider ca nu am cerut prea mult! Daca tu spui ca se va desfiinta, ok, se va desfiinta acest club, no problem - prin intermediul acestui club ne-am cunoscut cu totii.

Sent from the mobile client - Forum Talker

Service Lancia/Alfa Romeo Bucuresti - Florin - 0765085933 / 0723889623

#43 ONLINE   danielomihai

danielomihai

• Administrators
  • 1837 posturi

Postat 26 October 2017 - 05:13 PM

Consider ca aceasta intalnire a fost una privata in care toti v-ati simtit bine, ma bucur sa aud asta, insa a fost doar atat. Intalnirea Nationala Club Lancia Ro din acest an consider ca nu a avut loc! 

Ca admin al acestui forum, declar acest subiect incheiat... nu pot accepta nimanui critici, acuze si faptul ca am fost pus la zid pentru niste idei si pareri personale ce nu au jignit pe nimeni! 

Multumesc.

#44 OFFLINE   LucianDLR

LucianDLR

Banned

• Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 178 posturi
  • Marca: Fiat
  • Model: Grande Punto / Punto
  • Motorizare: 1.2 / 1.4
  • An: 2007/2003
  • LocationIasi

Postat 26 October 2017 - 05:17 PM

Cu scuzele de rigoare pentru intarzierea postarii imi permit sa zic si eu doua trei vorbe.

Deci:in aceasta cea de treia intalnire a clubului si a pasionatilor de Lancia nu a mai fost vorba (neaparat) despre masini ca la cele anterioare ci a fost vorba despre oameni. Cu si despre. Chiar mi-a facut foarte mare placere si sper ca si lor sa fim impreuna pentru o zi sau doua, asa, ca intre vechi prieteni si imi pare rau pentru cei care nu au putut sa ajunga. Oricine este binevenit in comunitatea noastra, cu sau fara Lancia, cel putin din punctul meu de vedere. Oameni sa fim.

Recunosc, asta e primul mini-concediu in care am lasat acasa si aparatul foto, si tableta, stick-uri usb,etc asa ca nu am nici o poza. Sorry, poate data viitoare cand vom fi mai multi, respectiv mai multe masini. Repet ideea de baza:intalnirea a fost despre oameni, nu despre masini

#45 ONLINE   danielomihai

danielomihai

• Administrators
  • 1837 posturi

Postat 26 October 2017 - 05:28 PM

Consider ca nu am precizat faptul ca este vorba de masini, oameni etc. este vorba despre intalnirea unei comunitati auto, nimic iesit din comun! V-ati intrebat ca poate vor si altii sa vada cum a fost, ce au pierdut etc? 

In fine, cine sunt eu sa cer socoteala despre o Intalnire la care nu am fost!

#46 OFFLINE   cristian

cristian

Fan Lancia

• Membri
  • PunctPunct
  • 24 posturi

Postat 26 October 2017 - 07:17 PM

Buna seara !

Multumesc celor care s-au ocupat de organizare,celor care au fost prezenti si din punctul meu de vedere ca intalnire a fost o reusita.

Nu conteaza daca vii sau nu cu o Lancia atata timp cat sustii clubul,te implici si stii sa bucuri si sa te bucuri la intalniri.

Astept cu mare drag sa ne revedem !

O seara placuta !

#47 OFFLINE   cristian

cristian

Fan Lancia

• Membri
  • PunctPunct
  • 24 posturi

Postat 22 December 2017 - 07:08 PM

CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI !

• Mar1us le place asta

#48 ONLINE   danielomihai

danielomihai

• Administrators
  • 1837 posturi

Postat 23 December 2017 - 12:29 AM

Sarbatori Fericite, sanatate si bucurii 😊

0 utilizatori citesc acest topic

0 membrii, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Salut! Bine ai venit pe comunitatea ClubLancia Romania! Te rugam frumos sa te inregistrezi sau sa autentifici ca membru pentru a benificia de toate functionalitatile forumului.